ברוכים הבאים, ניתן לבצע רכישה. משלוחים עד 7 ימים.

אווה בלנקה מביאה לכן שמלות מעצבים יחודיות, שמלות אופנה מרהיבות שתמצאי רק פה.

ניתן ליצור קשר בווצאפ בלבד 054-5741338

מה הופך את אווה בלנקה לבוטיק מוביל בשמלות מעצבים ואופנה?

מכירים אותנו? רוצים לדעת איך הכל התחיל?

הכל התחיל לפני כמה שנים בעיצוב שמלות ערב, המותג אווה בלנקה קיים מספר שנים רבות, עם השנים השתדרגנו ובשנתיים האחרונות נפתח האתר בוטיק הרשמי, האתר הזה, שבו אתם יכולים למצוא שמלות מעצבים ואופנה במחירים של שמלות אופנה.

שמי אדריאנא עדי והחלטתי להנגיש לכם שמלות מעצבים, להתאים אותם לכל כיס. איך אני מביאה לכם שמלות מעצבים במחירים כל כך נגישים? תשאירו את זה לי, השמלות באתר היו בבוטיקים הכי נחשבים, עם תג מחיר של אלפי שקלים, ופה באתר אתם יכולים למצוא שמלות מעצבים במחירים נוחים לכל כיס.

שמלות מעצבים זה בעיקר מתאים לאירועים מחייבים, לאחות של הכלה, שמלה לאמא של הכלה, לגיסה וכו. הם גם נראות שמלות נסיכותיות וגרנדיוזיות שמכבדות אירוע מחייב.

בין השמלות מעצבים תמצאו גם שמלות אופנתיות לאירועים קטנים, שמלות כאלה שיהיו מעולות לכם לאירועי בריתה וגם לאירועי חברה או סתם בשביל ללבוש שמלה אופנתית לצאת לדרינק.

בנוסף עוד קונספט ממש מיוחד שהחלטתי להכניס לאתר זה שמלות של מפורסמות, שמלות מעוצבות לפי הטופ של הסלבס ברחבי העולם, תוכלו למצוא באתר שמלה שקיילי ג'נר לבשה, שמלה שניקול אינגליש לבשה וגם שמלה מדהימה שרותם סלע לבשה בתוכנית להיות איתה.

לכל הלקוחות שלנו אנו מאחלים שנה טובה והרבה גלאם ויופי, ותודה שאתן כאן.

X